Československá konference mládeže BJB v Brně - ´´Bůh na čtvrtou´´
Datum: Sobota, 27. září 2014 @ 16:34:56 CEST
Téma: Mládež


Rádi bychom vám pozvali do Brna na československou konferenci mládeže BJB, která se koná ve dnech 24. - 26. října 2014.
 
Téma setkání zní Bůh4 (Bůh na čtvrtou) a v jeho hledání jsme se inspirovali textem z listu Efezským 3,14 – 21, kde se apoštol Pavel modlí za to, abychom poznali šířku, délku, výšku i hloubku Boží lásky. Naším přáním i modlitbou je, abychom také my poznali všechny rozměry Boží lásky a mohli tak lépe poznat Boha a jeho jednání v našich životech.
 
Konference je mimořádná tím, že je připravována týmy z České republiky i ze Slovenska – máme mnoho společného v naší minulosti a tak hledáme, čím se můžeme navzájem inspirovat i v naší současnosti. Věříme tomu, že nás Pán Bůh spojuje skrze Krista a že veškeré rozdíly mezi námi si může použít pro svoji slávu.


Protože se jedná o setkání mládeží ze dvou států, rozhodli jsme se mimořádně udělat konferenci bez registračního poplatku, pouze s úhradou vlastního stravování. Náklady konference budou hrazené formou dobrovolných sbírek a oslovili jsme také jednotlivé sbory, zda by mimořádné v tomto roce podpořily myšlenku společného setkání mládeží. 
 
Přestože je účast bezplatná prosíme vás o registraci na internetových stránkách www.buh4.cz, abychom měli přehled o počtu účastníků a mohli tomu přizpůsobit program setkání. Těm, kdo se registrují do 30. 9. 2014 nabízíme také možnost bezplatného ubytování ve školách (s vlastní karimatkou a spacákem), pro později registrované je pak ubytování za poplatek 100 Kč.
 
Těšíme se na setkání s vámi a na společné hledání Boží tváře a jeho lásky.
 
Za organizátory
Jan Jackanič
Ben Uhrin
Tomáš Kratochvíl
 


Tento článek najdete na Notabene - Hydepark baptistů
http://notabene.granosalis.cz/

Adresa tohoto článku je:
http://notabene.granosalis.cz//modules.php?name=News&file=article&sid=3516