poslal Nepřihlášený Nominační komise zveřejnila seznam kandidátů, které sbory navrhly pro volby do Výkonného výboru. Návrhy zaslalo celkem 15 sborů (Blansko, Brno, Jablonec, Kraslice, Liberec, Litoměřice, Ostrava, Pardubice, Praha - Vinohrady, Suchdol, Šumperk, Teplá, Vikýřovice, Vsetín, Žatec).
Nominační komise následně osloví navržené kandidáty se žádostí o vyslovení souhlasu nebo nesouhlasu s kandidaturou, také o zaslání profilů kandidátů (v nich by kandidáti měli vyjádřit své představy, plány či vize pro službu v daném funkčním období) a požádá o vyjádření sborů jejichž jsou členy.
Níže je uveden seznam navržených kandidátů s uvedením jejich sboru a počtu nominací.
Bistranin Jan (Liberec) - 2
Boháček Alois (Aš) - 6
Coufal Pavel (Brno) - 6
Coufal Petr (Olomouc) - 3
Červinský Petr (Liberec) - 1
Donát Vladislav (české Budějovice) - 1
Gavrilov Genadij (Praha - Vinný kmen) - 1
Gondáš Jáchym (Praha - Topolka) - 1
Hejl Vladimír (Praha - Vinohrady) - 2
Hlaváček Petr (Praha - Topolka) - 5
Horáček Vojtěch (Blansko) - 1
Jackanič Ján st. (Praha - Vinohrady) - 3
Jackanič Jan ml. (Praha - Vinohrady) - 2
Jersák Miroslav (Šumperk) - 2
Kernová Iva (Litoměřice) - 1
Kern Milan (Litoměřice) - 3
Kubáňová Jana (Praha - Vinohrady) - 1
Kuc Daniel (Jablonec) - 6
Kucová Lydie (Praha - Topolka) - 1
Málek Petr (Šumperk) - 1
Malý Vlastimil (Litoměřice) - 2
Mečkovský Ladislav (Praha - Topolka) - 1
Moses Ladislav (Cheb 1) - 1
Moses Petr (Sokolov) - 1
Mrázek Petr (Vsetín) - 1
Novák Gothard (Cheb 1) - 1
Okáč Martin (Litoměřice) - 1
Petratur Michal (Blansko) - 1
Poloha Erik (Ostrava) - 2
Pospíšil Jan (Žatec) - 2
Pospíšil Jaroslav (Teplá) - 2
Pospíšil Radek (Lovosice) - 6
Sláma David (Cheb 1) - 1
Smilek Pavel (Brno) - 3
Stehlík Dobroslav (Šumperk) - 1
Svoboda Milan (Cvikov) - 3
Šíp Luděk (Pardubice) - 6
Šolc Miloš (Praha - Vinohrady) - 1
Titěra Marek (Zlín) - 3
Vimpel Milan (Žatec) - 1
Vovkanič Vlado (Praha - Vinohrady) - 4
Vychopeň Jan (Vsetín) - 2
Vychopeň Pavel (Praha - Topolka) - 3
Sbory navrhly celkem 20 kandidátů na předsedu, 24 na tajemníka, 21 na místopředsedu, 35 na člena a 31 na náhradníka. Navržení kandidáti pocházejí z dvaceti sborů, nejvíce kandidátů je ze sborů Praha - Vinohrady (6), Praha - Topolka (5), Litoměřice (4) a Šumperk (3). V pěti případech jsou navrhováni blízcí příbuzní (bratři, otec-syn či manželé).
Do 31. července bychom se měli dozvědět, kolik z těchto bratří a sester svoji kandidaturu nakonec přijme.